Connect with us

Teknoloji

Acun Medya Exxen Dijital Platformunu Duyurdu!

Avatar

Tarih:

Türkiye’nin önemli medya girişimlerinde bulunan Acun Medya grubu, yeni projesi olan Exxen’i tanıttı. Exxen, bugün tanıtılmasına rağmen kısa sürede merak uyandırdı. Peki Exxen nedir? Nasıl bir platform olarak karşımıza çıkacak dersiniz?

Exxen Nedir?
Acun Medya tarafından gerçekleştirilen proje, Netflix’in yeni yerli rakibi olacak. Yani dijital platform üzerinden film, dizi, program ve benzeri tüm içeriklere ulaşabileceğiniz bir platform olarak karşımıza çıkacak. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünya ülkelerinde de hizmet vermesi beklenen bu girişim için çok sayıda sınıfa ait marka tescil işlemleri de çoktan tamamlanmış bile. Exxen için açılan Instagram hesabı ise açıldığın an mavi tik onayı aldı. Ayrıca tanıtımlar ile birlikte bir anda yüksek takipçi kitlesine de ulaştı.

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar Olacak?
Exxen dijital platformunda peki üyelik ücreti ne kadar olacak? Tabi ki platformun ücretli olması bekleniyor. Fakat yeni bir platform olması sebebiyle bazı içeriklerin ücretsiz olarak başlaması muhtemel. Fakat kesinlikle abonelik gerektiren içerikler olacak. Bu doğrultuda Exxen abonelik ücretleri şimdiden merak edilmeye başlandı. Exxen için ücretsiz deneme süresi olması da bekleniyor. Ardından ücretli abonelik başlatılması muhtemel. Exxen abonelik ücretleri konusunda net bilgi ise önümüzdeki günler detaylanacak.

2 yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Ayşe

  25 Eylül 2020 at 09:37

  Hayırlı olsun 🙂

 2. Avatar

  Annelik

  26 Eylül 2020 at 10:14

  Netflix gibi bir dev piyasadayken bu iş zor, ama bu işe kalkışan da Acun Ilıcalı olunca, insan merakla bekliyor 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir