Connect with us

Spor

Vedat Muriqi Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı İddiası!

Avatar

Tarih:

Fenerbahçe’den yüksek bonservis bedeli ile geçtiğimiz hafta Lazio’ya transfer olan Vedat Muriqi’nin Koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı iddia edildi. İtalyan basını tarafından ortaya atılan bu iddia ise henüz italyan ekibi Lazio ve Vedat tarafından doğrulanmış değil. İtalya’nın gazetelerinden biri olan Tutto Mercato’nun iddiasına göre sunulan habere göre Vedat Muriqi, ilk idman öncesinde gerçekleştirilen rutin Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı.

Henüz Resmi Açıklama Yapılmadı!
Gözler ise doğrudan İtalyan ekibi Lazio’ya ve Vedat Muriqi’ye çevrildi. Her iki taraftan da açıklama bekleyen taraftarlar Vedat Muriqi’nin durumunu merak ediyor. Pozitif çıkan test sonrasında ise akıllara gelen çok fazla soru işareti var. Transfer öncesinde kız kardeşinin düğününe katılan Vedat Muriqi’nin orada Koronavirüs’e yakalanmış olabileceği üzerinde duruluyor. Düğün organizasyonunda futbolcu ve yakınlarının maskesiz görüntüsü dikkat çekmişti.

Diğer yandan Vedat Muriqi, ayrılmadan önce yönetimden bir çok isimle bir araya gelmişti. Bunların başında başkan Ali Koç ve Emre Belözoğlu’da yer alıyor. Birlikte veda videosu çekilmiş ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmıştı. Muriqi cephesinden konuya dair kesin bir açıklama ile test sonucunun pozitif olduğunun açıklanması halinde başkan Ali Koç ve Emre Belözoğlu başta olmak üzere Fenerbahçe’de yeni testlerin yapılması muhtemel görünüyor.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir